Explore our range of 20 highly validated E. coli antibodies suitable for ELISA. Including monoclonal and polyclonal E. coli antibodies. These antibodies are available in carrier free formats, unlabeled or labeled with FITC.
Anti-E. coli Antibody [HEC10-189.4] - BSA and Azide free (A304323) | |
100µg - 1mg/$410 – $1,460 | |
| Description: | Mouse monoclonal [HEC10-189.4] antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | O2A/2B, O7, O11, O18, O44, O75, O112, O125 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody [HEC10-144.2] - BSA and Azide free (A304322) | |
100µg - 1mg/$410 – $1,460 | |
| Description: | Mouse monoclonal [HEC10-144.2] antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | O2A/2B, O7, O11, O18, O44, O75, O112, O125 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody [HEC10-168.5] - BSA and Azide free (A304326) | |
100µg - 1mg/$410 – $1,460 | |
| Description: | Mouse monoclonal [HEC10-168.5] antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | O2A/2B, O7, O11, O18, O44, O75, O112, O125 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody [HEC10-118.1] - BSA and Azide free (A304325) | |
100µg - 1mg/$410 – $1,460 | |
| Description: | Mouse monoclonal [HEC10-118.1] antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | O2A/2B, O7, O11, O18, O44, O75, O112, O125 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody [HEC10-165.3] - BSA and Azide free (A304324) | |
100µg - 1mg/$410 – $1,460 | |
| Description: | Mouse monoclonal [HEC10-165.3] antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | O2A/2B, O7, O11, O18, O44, O75, O112, O125 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (A343054) | |
1mg/$795 | |
| Description: | Mouse monoclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA, IFA |
| Isotype: | IgG1 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (A342805) | |
1ml/$625 | |
| Description: | Goat polyclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA, Indirect IFA |
| Isotype: | IgG |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (A343053) | |
1mg/$625 | |
| Description: | Mouse monoclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA, IFA |
| Isotype: | IgG1 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (A343052) | |
1mg/$625 | |
| Description: | Mouse monoclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA, IFA |
| Isotype: | IgG2b |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (A343056) | |
1mg/$975 | |
| Description: | Mouse monoclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA, IFA |
| Isotype: | IgG3 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (FITC) (A342799) | |
1ml/$540 | |
| Description: | Rabbit polyclonal IVD antibody to E. coli (FITC). |
| Applications: | ELISA, IFA |
| Isotype: | IgG |
| Conjugate: | FITC |
Anti-E. coli Antibody (A343051) | |
1mg/$1,150 | |
| Description: | Mouse monoclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA, IFA |
| Isotype: | IgG1 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (A343055) | |
1mg/$835 | |
| Description: | Mouse monoclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA, IFA |
| Isotype: | IgG3 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (A342798) | |
1ml/$520 | |
| Description: | Rabbit polyclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA |
| Isotype: | IgG |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (A342802) | |
1ml/$975 | |
| Description: | Goat polyclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | Indirect IFA |
| Isotype: | IgG |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (A343050) | |
1mg/$1,095 | |
| Description: | Mouse monoclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA |
| Isotype: | IgG1 |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (A342801) | |
1ml/$540 | |
| Description: | Rabbit polyclonal IVD antibody to E. coli. |
| Applications: | ELISA |
| Isotype: | IgG |
| Conjugate: | Unconjugated |
Anti-E. coli Antibody (HRP) (A342800) | |
1ml/$570 | |
| Description: | Rabbit polyclonal IVD antibody to E. coli (HRP). |
| Applications: | ELISA |
| Isotype: | IgG |
| Conjugate: | HRP |
Anti-E. coli Antibody (HRP) (A342804) | |
1ml/$625 | |
| Description: | Goat polyclonal IVD antibody to E. coli (HRP). |
| Applications: | ELISA |
| Isotype: | IgG |
| Conjugate: | HRP |
Anti-E. coli Antibody (FITC) (A342803) | |
1ml/$975 | |
| Description: | Goat polyclonal IVD antibody to E. coli (FITC). |
| Applications: | Indirect IFA |
| Isotype: | IgG |
| Conjugate: | FITC |
Showing 1-20 of 20 products